Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Wiosenna

Wiosenna, Pokrzywnica, mazowieckie

  • 300 000 zł
  • 3 003 m²
  • 99,90 zł/m²

Zdjęcie

Michał Słomkowsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Wiosenna

Wiosenna, Pokrzywnica, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

300 000 zł

3 003 m²

99,90 zł/m²

Działka budowlana, ul. Wiosenna

Zaktualizowane: 12 maja 2026

300 000 zł 3 003 m² 99,90 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 300 000 zł (99,90 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 3 003 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 75m; szerokość: 40m; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa działka budowlana 3003 m² z domkiem holenderskim Pokrzywnica, powiat pułtuski.

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Pokrzywnica, w spokojnej i zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem do Warszawy.

Działka o powierzchni 3003 m² stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących miejsca na budowę domu całorocznego, komfortowego domu letniskowego lub klimatycznej przestrzeni do wypoczynku z dala od miasta. (...)

Agent

Michał Słomkowski

507 131...

507 131 541

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

507 131...

507 131 541

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy